Prekyba gėlėmis, floristikos reikmenimis
bei interjero detalėmis

VAZOS

VAZOS

Vienokios ar kitokios vazos yra bet kuriame stilingame interjere. Vaza, kaip aksesuaras, savyje suderina dvi retai suderinamas funkcijas: praktiką ir estetiką. 

Vazos šalia mūsų yra jau metų metus. Tai  interjero bei eksterjero puošybos detalės. 

Verta atskirai pabrėžti ant grindų statomas vazas. Jei „stalinė" vaza gali būti suprasta kaip smulkus aksesuaras, „grindinė" vaza jau gali būti kaip savarankiškas interjero akcentas. Ypač,  jei jos yra sudėtingesnės formos, arba originaliai dažytos. 

Jei vaza reikalinga tik gėlėms pamerkti, geriau rinktis stiklinę - ji tiks praktiškai prie bet kokio interjero. Porcelianinė vaza jau reikalaus labiau „aristokratiškos" aplinkos. Jei reikia spalvinio akcento, labai tiktų vaza iš murano stiklo. Dabar madinga eklektika. Tai atsispindi ir vazose, kur derinama keramika su bronza, stiklas ir plienas. Taip išgaunamos originalios formos, tokios vazos puikiai atrodo šiuolaikiniame interjere. Egzotinės medinės vazos tiks kaimo stiliaus interjere, originalios metalinės ar plastikinės įsikomponuos pop-art stiliuje.

Vazos forma (amforos, ąsočio, butelio, lašo, cilindro, kvadrato, futuristinė... ) ir jos dydis priklauso nuo jos vietos interjere. Ji turi „groti" interjere savo partiją. Vazas galima išdėlioti grupėmis. Taip jos sudaro stiprų kompozicinį tašką.

Pastatai ant stalo keistos formos vazelę, ir pajunti, kad iki pilnos harmonijos tik to ir trūko...