Prekyba gėlėmis, floristikos reikmenimis
bei interjero detalėmis

Apie mus

UAB  MIRATA  -tai didmeninė, mažmeninė ir internetinė prekyba gėlėmis bei floristikos reikmenimis, interjero detalėmis. 

Dar 2013 metais sėkmingai įsiliejusi į prekybos gėlėmis rinką UAB „Mirata“ šiandien džiaugiasi augančiu klientų ratu, jų pasitikėjimu ir šaunia savo komanda. Įmonės pavadinimas parinktas neatsitiktinai – iš italų kalbos išvertus mirate reiškia „kryptingas“. Šis žodis atspindi esminį mūsų veikslo principą – veikti kryptingai ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Kryptingas užsibrėžtų tikslų siekimas skatina dirbti sistemingai, tikslingai ir džiaugtis savo pergalėmis.

Mūsų komanda yra vieninga, auganti bei tobulėjanti. Nuolat giliname savo žinias, susipažįstame su floristikos ir gėlių rinkos naujovėmis, taikome pažangius sprendimus, inovatyvias idėjas.

Pagrindinė mūsų veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba gėlėmis ir floristikos reikmenimis. Kadangi turime labai įspūdingą prekių asortimentą, todėl visas jas skirstome į kelias kategorijas. „Mirata“ el. parduotuvėje Jūsų visada laukia:

·         Gėlės: skintos, dirbtinės, vazoniniai augalai, skintų gėlių puokštės, dirbtinių gėlių kompozicijos ir kt.;

·         Floristinės prekės: dekoravimo ir pakavimo priemonės, karoliukai, floreksas, dėklai, pintinėlės, krepšeliai ir kt.;

·         Suvenyrai ir dovanos: rėmeliai, dėžutės, žibintai ir kt.;

·         Vazos ir vazonai: žvakidės, dekoratyviniai kaiščiai, vazos, vazonai, lauko puošybos elementai ir kt.;

·         Nuomojamos prekės: įspūdingos gėlių sienos, gėlių arkos, elegantiški kupolai, dekoruoti didžiuliai rėmai, LED-foto sienos, dekoratyvūs dirbtiniai medžiai, baldai ir daugybė kitų.

 

Kodėl verta pasitikėti mumis?

·         per kelerius metus sukaupta patirtis prekybos gėlėmis rinkoje leidžia klientams siūlyti geriausius sprendimus;

·         mūsų komandos nariai nuolat mokosi ir tobulėja, todėl net nuolatiniams savo klientams visada turime, ką pasiūlyti naujo ir originalaus;

·         puikaus kainos ir kokybės santykis mūsų produkciją daro patrauklią visiems;

·         mūsų komandoje – profesionalūs floristai, sukaupę itin solidų žinių apie gėles bagažą;

·         galime pasigirti labai plačia prekių pasiūla: nuo skintų iki dirbtinių gėlių, nuo vazų iki dekoravimo priemonių, nuo proginių puokščių iki gėlių kompozicijų;

·         itin gausus nuomojamų prekių asortimentas leis pasirinkti visa, ko reikia tobulai Jūsų šventei ir neišdildomą įspūdį paliksiančiam grožiui sukurti.

   Mūsų svetainėje galite pamatyti ne tik nuomojamas prekes ir gėlės, kurias galite įsigyti, bet ir mūsų darbus, pavyzdžiui, progines puokštes, sukurtas kompozicijas, šventės vietos, stalo puošybos pavyzdžius.

Pateikite mums savo viziją, o mes ją įgyvendinsime. Nesvarbu kokia idėja, maža ar, regis, neįgyvendinama, – sukursime realiai apčiuopiamą stebuklą!

    Juridinių asmenų registre UAB MIRATA buvo įregistruota 2013 sausio 10 dieną. 

    Buveinės adresas -  Dariaus ir Girėno g. 177,  LT-02189  Vilnius. 

     Mažmeninė prekyba vykdoma dviejuose gėlių salonuose MIRATA, kurie yra įsikūrę Vilniuje, adresais Parko g. 23 (N.Vilnia). Čia kiekvienas vartotojas gali rasti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir užsisakyti įvairių paslaugų. Tai proginių ir vestuvinių puokščių kūrimas, patalpų, stalų bei automobilių papuošimas, dovanų pakavimas, gedulo kompozicijų darymas.