Prekyba gėlėmis, floristikos reikmenimis
bei interjero detalėmis

Apie mus

UAB  MIRATA  -tai didmeninė, mažmeninė ir internetinė prekyba gėlėmis bei floristikos reikmenimis, interjero detalėmis. 

    Įmonės MIRATA pavadinimas  kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia „veidrodis“, o italų kalboje žodžio MIRATE reikšmė yra "kryptingas". Šiuo pavadinimu įmonės savininkai norėjo pabrėžti savo norą kryptingai siekti užsibriežtų tikslų ir atspindėti naujausias pasaulines floristines  tendencijas prekių asortimente bei floristiniuose darbuose. 

    Juridinių asmenų registre UAB MIRATA buvo įregistruota 2013 sausio 10 dieną. 

    Buveinės adresas -  Dariaus ir Girėno g. 177,  LT-02189  Vilnius. 

    Platus prekių asortimentas už palankią kainą bei visapusiškas pirkėjų poreikių tenkinimas - pagrindiniai tikslai, kurių siekiame nuo pat pirmos savo darbo dienos. Plėtodami savo veiklą, stengiamės tobulėti, gerinti savo darbo kokybę. Mes nuolat plečiame parduodamų prekių asortimentą, atsižvelgdami į rinkos naujoves,kad galėtume patenkinti net patį reikliausią klientą. Bendradarbiaujame su Olandijos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos ir kt. šalių kompanijomis, iš kurių importuojame prekes. Mūsų asortimentą sudaro: skintos ir vazoninės gėlės, keramikos bei stiklo gaminiai, gaminiai iš plastiko, dirbtinės gėlės, didelis pasirinkimas įvairių juostelių, krepšelių ir kitų floristinių bei interjero prekių.

    Mažmeninė prekyba vykdoma trijuose gėlių salonuose MIRATA, kurie yra įsikūrę Vilniuje, adresais Parko g. 23 (N.Vilnia); S.Batoro g. 43 (N.Vilnia); Dariaus ir Girėno 19B (Naujininkai), prekybos centrų Maxima patalpose. Čia kiekvienas vartotojas gali rasti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir užsisakyti įvairių paslaugų. Tai proginių ir vestuvinių puokščių kūrimas, patalpų, stalų bei automobilių papuošimas, dovanų pakavimas, gedulo kompozicijų darymas. 

Esame nuolatiniai floristų seminarų organizatoriai ir dalyviai , sėkmingai dalyvavome floristų varžytuvėse.